Odzież offroad

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

 

Czym charakteryzuje się odzież offroad?

Odzież offroad przede wszystkim podnosi poziom bezpieczeństwa oraz zapewnia wygodą. Pokonywanie trudnych terenów poza drogą o utwardzonej nawierzchni wymaga specjalnie dostosowanego motocykla i niemałych umiejętności, ale żeby jazda offroad była przyjemna i bezpieczna potrzebne są ubrania, które nie krępują ruchów, dając jednocześnie ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nie można przecież zapominać, że pokonywanie przeszkód i jazda po bardzo zróżnicowanej, nierównej nawierzchni wymaga od motocyklisty stuprocentowej sprawności. Sprawność ciała i doskonała koordynacja ruchów oraz niezawodny motocykl dostosowany do warunków offroad w połączeniu z komfortową odzieżą dają gwarancję udanych wyczynów nawet na najtrudniejszym terenie. Dostępne w naszej ofercie ubrania offroad zapewniają doskonałą ochronę, wentylację, wytrzymałość, a w dodatku wyglądają naprawdę efektownie. Podczas jazdy każdy motocyklista i motocyklistka zrobią na otoczeniu wrażenie również swoim designerskim ubiorem. Odzież offroad z naszego sklepu sprawdza się w każdych warunkach i w każdej pogodzie.

Dlaczego warto kupić bluzy offroad?

Bluzy offroad to ubrania, które mają dużą przepuszczalność powietrza. Wytrzymałe i jednocześnie delikatne w dotyku materiały sprawiają, że motocyklista czuje się komfortowo. Wyprawa motocyklem w teren związana jest często z bezpośrednim kontaktem z wodą. Bez względu na to, czy mowa jest o opadach atmosferycznych, błocie, czy tryskającej na motocyklistę wodzie, dobrze, gdy bluza offroad szybko wysycha. Dzięki tej cesze oferowane przez nas produkty doskonale nadają się na trudne wyprawy terenowe. Bardzo ważne jest także, aby bluza nie krępowała ruchów ramion i tułowia osoby kierującej jednośladem. Pełna swoboda ruchów gwarantuje bezpieczeństwo, a także wygodę. Bardzo często to drobne szczegóły decydują o tym, czy motocyklista zachowa dobrą koordynację w trudnym momencie. Offroad to wymagająca jazda, która wymaga doskonałego przygotowania. Oferowane przez nas bluzy offroad są skonstruowane w taki sposób, że zabezpieczają ciało w razie ewentualnego upadku, a dodatkowo chronią przed zimnem i opadami atmosferycznymi.

Dlaczego spodnie offroad to dobry wybór?

Spodnie offroad to odzież, która świetnie chroni nogi motocyklisty podczas jazdy w terenie. Tego typu ubrania charakteryzują się uniwersalnością, lekkością oraz wytrzymałością. Spodnie offroad bardzo często dzięki swojemu krojowi ustawiają naturalnie motocyklistę w agresywnej pozycji, to znaczy takiej, jaka przydaje się podczas jazdy w terenie. Kolana spodni tego typu wzbogacone są naszywkami, które zwiększają poziom ochrony, a dodatkowo świetnie się prezentują. Motocykliście nie grożą zatem otarcia, gdyż zarówno materiał samych spodni, jak i naszywek gwarantuje naprawdę wysoki poziom ochrony. Spodnie tego typu charakteryzują się również świetną wentylacją, która na pewno okaże się niezastąpiona zwłaszcza przy wysokich temperaturach. Spodnie offroad mają designerski charakter, co zwiększa widowiskowość jazdy po ekstremalnie trudnych terenach.

W jaki sposób odzież offroad chroni osobę na motocyklu?

Opisane wcześniej naszywki na kolanach spodni offroad są przykładem skutecznej ochrony ciała motocyklisty. Jeżeli na bardzo trudnym i nierównym terenie motocyklista straciłby równowagę, tego typu spodnie skutecznie zabezpieczą go przed otarciami i zadrapaniami. Różnorodne wzmocnienia materiału, protektory, naszywki i inne elementy odzieży offroad mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa motocykliście. Osoba pokonująca trudne tereny powinna czuć się tak, jakby jeździła w zbroi. Oczywiście, aby było to możliwe, potrzebny jest zakup odzieży offroad wysokiej jakości, która jest dostosowana do ekstremalnych wyczynów na motocyklach. Dostępne w tej kategorii produkty pozwalają na pełną swobodę ruchów, co również podnosi poziom ochrony. Nie ma bowiem nic gorszego niż problemy z koordynacją podczas ekstremalnie trudnych manewrów, ostrych zakrętów lub jeździe po bardzo nierównym i błotnistym terenie. Oferujemy naszą odzieżą offroad ochronę ciała, która pozwala na zachowanie stuprocentowej koncentracji podczas jazdy.

Czym różni się odzież offroad od zwyczajnej odzieży?

Jazda po ekstremalnie trudnym terenie wymaga świetnej koordynacji i wytrzymałości. Ubrania dostępne w tej kategorii pozwalają w związku z tym na niebywale wysoki poziom swobody ruchów. Z wytrzymałością organizmu motocyklisty musi iść również w parze wytrzymałość odzieży, którą ma na sobie. Ubrania offroad są nie do zdarcia. Zachowują również bardzo długo swój efektowny wygląd. Uporczywe opady atmosferyczne, bardzo niskie lub bardzo wysokie temperatury, bezpośredni kontakt odzieży z otoczeniem, zachlapania błotem i wodą nie robią żadnego wrażenie na ubraniach, które oferujemy. Po powrocie z trasy i wypraniu odzieży offroad wygląda ona jak nowa, gdyż jest przeznaczona właśnie do ekstremalnie trudnych warunków podróżowania. Nie znajdą się zatem na niej plamy ani przebarwienia.