Filter

W czym motocyklowe kamizelki chłodzące sprawdzają się lepiej od innych kamizelek?

Każdy rodzaj kamizelek na motocykl ma nieco inne zastosowanie. Kamizelki chłodzące dostępne w naszej ofercie to odzież z wysokojakościowych i zaawansowanych materiałów. Gdy motocyklista bądź też motocyklistka napełni tego typu kamizelkę chłodną wodą, odzież dzięki swojemu działaniu, po założeniu, skutecznie zapobiegnie przegrzaniu organizmu. Tego typu kamizelki sprawdzają się w upalne dni o wiele lepiej niż inne, gdyż ich przeznaczeniem jest ochrona przed nadmiernym ciepłem. Skutkiem przegrzania mogłoby być wyczerpanie organizmu, które jest absolutnie niepożądane podczas motocyklowych podróży. Dzięki wielowarstwowej tekstylnej konstrukcji ze specjalną częścią, która oddaje chłodną wodę, kierujący jednośladem mogą czuć się komfortowo nawet w niezwykle upalne dni. Odzież tego typu ma strategicznie rozmieszczoną wentylację, dzięki której powietrze może spokojnie przepływać. Pełen komfort podczas jazdy jest możliwy bez względu na porę roku i miejsce podróży.

Dlaczego koszule motocyklowe sprawdzają się podczas podróży lepiej niż jakiekolwiek inne koszule?

Koszule motocyklowe łączą w sobie klasyczny wygląd i ogromną użyteczność. Wykonane w 100% z bawełny koszule motocyklowe sprawiają, że motocyklista czuje się w nich doskonale. Przeznaczona do niedalekich podróży odzież wzbogacona jest o podszewkę wykonaną w 100% z siatki poliestrowej. Środek oferowanych koszul motocyklowych wyłożony jest Kevlarem, co stanowi bardzo mocną ochronę dla ciała motocyklisty. Materiał ten jak żaden inny chroni ciało motocyklisty, mając jednocześnie wysoką wytrzymałość na rozciąganie. Ochraniacze barków i łokci, które spełniają wymogi CE, stanowią spore zabezpieczenie zdrowia i życia osoby kierującej jednośladem. Koszule motocyklowe wyposażone są również w piankowe protektory pleców, które dodatkowo wzmacniają ochronny charakter opisywanej odzieży. Oferowane koszule motocyklowe dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach i każdy znajdzie coś dla siebie. W przeciwieństwie do klasycznych koszul zakładanych na co dzień, te przeznaczone do podróży motocyklowych nie tylko świetnie się prezentują, ale także chronią.

Dlaczego pasy nerkowe chronią motocyklistów i motocyklistki przed przewianiem?

Pasy nerkowe przeznaczone dla osób, które poruszają się motocyklem to doskonałe zabezpieczenie wrażliwego miejsca organizmu człowieka. Dolegliwości wynikające z przewiania mogą sprawić, że dana osoba będzie wykluczona na jakiś czas z kolejnych podróży. Dzięki pasom nerkowym wykonanym z nieprzewiewnych materiałów motocykliści oraz motocyklistki mogą być spokojni o stan swojego zdrowia nawet przy dużym wietrze i zawrotnych prędkościach. Wewnętrzna część oferowanych pasów nerkowych wykonana jest z wyszycia miękkim materiałem. Dzięki takiemu materiałowi pasy nerkowe są naprawdę wygodne i absolutnie nie uwierają ciała. Szeroki zakres regulacji pasów nerkowych oraz wiele dostępnych rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie produkt dostosowany do jego sylwetki. Pasy nerkowe dostępne w naszym sklepie to inwestycja w ochronę zdrowia.

Dlaczego oferowana przez nas odzież zaspokaja tak wiele potrzeb?

Odzież motocyklowa zaspokaja wiele potrzeb. Można powiedzieć, że żadna inna odzież nie chroni w takim stopniu zdrowia i życia, jednocześnie świetnie się prezentując. Dostępne w tej kategorii koszule motocyklowe, kamizelki chłodzące i pasy nerkowe to tylko niewielka część ubrań, które pełnią bardzo wiele funkcji. Motocyklowe przejazdy wymagają od producentów odzieży dostosowania jej charakterystyki nie tylko do gustów motocyklistów i motocyklistek, ale także do zmiennych warunków pogodowych, niekorzystnej temperatury, dużego wiatru oraz możliwości kontaktu osoby kierującej jednośladem z otoczeniem, oraz wielu innych wymagających czynników. Tego typu ubrania bardzo często mają certyfikowane protektory, które gwarantują dodatkową ochronę. Najwyższej jakości materiały wykorzystywane do produkcji odzieży dla motocyklistów pozwalają zaspokoić wiele potrzeb użytkowników. To, co piękne łączy się z tym, co bezpieczne i praktyczne.

Czy inna odzież niż motocyklowa nadaje się do podróżowania jednośladem?

Odzież motocyklowa produkowana jest z innych materiałów niż odzież cywilna. Bez względu na to, czy mowa jest o bluzie motocyklowej, koszuli, kurtce, czy kombinezonach. Współcześni producenci odzieży motocyklowej potrafią znaleźć złoty środek pomiędzy bezpieczeństwem a wygodą. Odzież motocyklowa charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony osoby podróżującej jednośladem, jednocześnie pozwalając na maksymalną swobodę i wentylację. Zakładanie odzieży, którą nosi się na co dzień do przejazdów motocyklowych, jest nie tylko mniej komfortowe, ale może być również niebezpieczne. Warto pamiętać, że odzież dedykowana motocyklistom, jak żadna inna chroni przed upadkami. Protektory, pianki oraz wzmocnienia materiałów to detale, które robią ogromną różnicę przy ewentualnym upadku lub kontakcie motocyklisty z otoczeniem.