O nas

WITAJ!

Jeśli tu trafiłeś/-aś to oznacza, że albo rozważasz zakup albo chcesz się więcej o nas dowiedzieć. Zapraszam Cię do mojego świata. Przedstawię Ci krótko moją historię. Moją, bo zaczynałam sama.

Wszystko zaczęło się bardzo wcześnie. Odkąd pamiętam w naszym garażu zawsze stał motocykl. Pasję do jednośladów odkryłam w sobie już jako kilkuletnie dziecko. Z racji tego, że motocykl zawsze był – ja nie znam innego życia.

Jako kilkunastoletnia dziewczyna miałam ze swoim tatą wypadek, poważny. Początkowo nie mogłam patrzeć na jednoślady, ten uraz mnie skutecznie paraliżował. Garaż omijałam szerokim łukiem. Szybko jednak zaczęło mnie ciekawić (od strony technicznej) dlaczego wtedy tak się stało. Bardzo szybko też poczułam chęć do samodzielnego objęcia sterów. Pomimo trudnych początków, motocykle bardzo szybko stały się moją pierwszą, największą pasją. Druga to góry. Już jako kilkunastoletnia dziewczyna zbierałam pieniądze na to, żeby swoją pasją zająć się także w życiu zawodowym, już wtedy to wiedziałam. Był tylko ogólny zarys – w mojej głowie, cała reszta na tamten czas była totalnie nieuczesana.

Rok 2015. Był początek roku kiedy wróciłam do domu na weekend ze studiów i oznajmiłam rodzicom, że zakładam sklep internetowy i zaczynam sprzedawać odzież także w punkcie stacjonarnym. W bardzo małym miasteczku. Możesz wyobrazić sobie ich miny.

NASZA FIRMA

Początki były bardzo ciężkie. Nie tylko ze względów finansowych, ale również dlatego, że było mało towaru – chciałoby się mieć wszystko, ale tak się nie dało, to drogi asortyment – Ty sam wiesz o tym najlepiej. Wiele było chwil zwątpienia i takich, kiedy czułam, że porwałam się z motyką na słońce.

Ponad wszystko inne wierzę w to, że nic w życiu nie jest nam dane raz na zawsze. Nie może być wiecznie źle albo wiecznie dobrze. I w to wierzyłam. Pozytywny odbiór Twój i innych Klientów sprawiał, że miałam coraz więcej siły do pracy – do tego, żeby zrealizować swoje marzenie. Krytyka i brak wiary otoczenia w to, że to może i ma prawo się udać, jeszcze bardziej nakręcał mnie do działania, dawał mi jeszcze więcej sił.

2016-2018: bardzo szybki rozwój firmy, pierwszych kilkadziesiąt tysięcy wysłanych paczek. Intensywne szkolenia, ciągłe zdobywanie informacji, targi, uczestnictwo w bazarach motocyklowych. Końcówka roku 2018 to także rozbudowa sklepu ze względu na brak miejsca. To także rok, w którym uświadomiłam sobie, że nie jestem już w stanie poradzić sobie ze wszystkim sama.

2019-2020: czas zasuwa błyskawicznie. Wszystkie inne plany zawodowe odkładam na bok, bo nie daję rady. Rano szybka kawa, pakowanie paczek, telefony, Klienci
w sklepie stacjonarnym. Nie wiadomo skąd i jest już 17.

Połowa roku 2020 uświadomiła mi, że dotychczasowy sklep internetowy nie daje już rady. Nie radzi sobie z zamówieniami, ilością gości na stronie. Dlatego w październiku 2020 roku oddany do użytku został zupełnie nowy sklep internetowy. Sklep moich marzeń. Nie ze względu na szatę graficzną, bo to kwestia gustu, ale prędkość, intuicyjność i to wszystko. co jest w jego wnętrzu, co ma ułatwiać Tobie zakup a nam pracę. Z myślą o Was wszystkich. Bo to Wy napędziliście ten rozwój. Dzięki Wam po tak krótkim czasie jesteśmy w miejscu, o którym ja osobiście nigdy nie śniłam. Robię wszystko co w mojej mocy, żeby zapewnić Wam jak największy wybór przy jednoczesnym spełnieniu najbardziej rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. Kiedy zapytasz mnie o moje plany i przyszłość tego sklepu, jest ich wiele. Jednego bądź już teraz pewien – będziesz jeszcze bardziej zadowolony.

Rok 2023: ponownie powiększam sklep.

Chcę, żebyś wiedział/-a, że jestem z Tobą na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Widzę je dokładnie krótką chwilę po tym jak je złożysz. Przygotowuję listy przewozowe, sprawdzam poprawność danych, aktualizuję status i dokładam wszelkich starań, żebyś jak najszybciej otrzymał/-a swoją przesyłkę.

Mając na uwadze w głównej mierze bezpieczeństwo nas – motocyklistów, oferujemy wyłącznie towary wysokiej jakości. Wierzymy, iż właściwy dobór odzieży motocyklowej, jest kwestią nadrzędną w dbałości o bezpieczeństwo nas wszystkich. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, które non stop zdobywamy, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego stroju, kasku, akcesoriów motocyklowych. Rozłożymy Ci zakupy na najbardziej dogodne dla Ciebie raty jeśli właśnie tego potrzebujesz.

Podążając za nieustannie zmieniającymi się trendami, mamy na celu sukcesywne wzbogacanie asortymentu o najnowsze kolekcje najbardziej liczących się, światowych marek. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Stawiamy na jakość, nie ilość.

Zapraszam Cię do mojego świata i miejsca, które chcę, żeby zawsze pozostało właśnie takie: pełne serca, zaangażowania i pasji. Zacznij ze mną pisać dalej tę historię. Historię inspirowaną pasją mojego życia – pasją do motocykli.

Magdalena Skowrońska-Jaworska

Zdjęcia naszych klientów

Koszyk

Cart is empty

Suma
zł0.00
Zastosuj
0