Filter

https://www.youtube.com/watch?v=fppp-iCLKsA

https://www.youtube.com/watch?v=5UsFtZtt8DI&t=4s

Odzież dla motocyklistów – dlaczego warto ją mieć? Najważniejsze informacje

Odzież dla motocyklistów to: bluzy, chusty motocyklowe, kurtki skórzane i tekstylne, bojówki, kombinezony, kamizelki i wiele więcej. Dlaczego warto zdecydować się na zakup odzieży dla motocyklistów? Ubrania tego typu dzięki swojej charakterystyce są dostosowane do jazdy motocyklem, a dodatkowo doskonale się prezentują. Podkreślają wizerunek motocyklisty, co jest szczególnie atrakcyjne wizualnie. Odzież dla motocyklistów z naszego sklepu łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i świetny design.

Bluzy dla motocyklistów i motocyklistek

Tego typu ubrania muszą mieć swoje miejsce w szafie posiadacza jednośladu. Świetnej jakości tkaniny, designerskie logo, grafika nawiązująca do motocyklowej pasji oraz minimalistyczny styl. To wszystko odnaleźć można, kupując bluzy w naszym sklepie. Zarówno Panie, jak i Panowie odnajdą coś dla siebie, by podkreślić, że zamiłowanie do motocykli to coś więcej niż hobby. Wykonane z wysokiej jakości materiałów bluzy świetnie pasują na dłuższe wyprawy jednośladem.

Chusty motocyklowe

Chusty motocyklowe powinien mieć każdy, kto siada za kierownicą jednośladu. Stylowe, czarne i mroczne designerskie chusty są dostępne obok jaskrawoczerwonych chust bawełnianych. Wzornictwo chust ściśle związane jest z motocyklowym szaleństwem. Powiewająca chusta na ciele motocyklisty prezentuje się naprawdę okazale. Oczywiście produkt tego typu dedykowany jest również Paniom.

Kurtki skórzane

Kurtki skórzane to klasyka gatunku. Kurtki skórzane damskie i męskie wykonane z wysokiej jakości skóry świetnie chronią motocyklistę lub motocyklistkę przed czynnikami zewnętrznymi. Designerski styl dostępnych kurtek sprawia, że od razu widać, kto jest posiadaczem jednośladu. Kurtki mają komplety certyfikowanych ochraniaczy i zapewniają wysoki poziom komfortu oraz wentylacji. To produkty bardzo często dedykowane jeździe sportowej, ale sprawdzają się w każdych warunkach.

Kurtki tekstylne

Kurtki tekstylne z naszego sklepu są bardzo wygodne i również zapewniają wysoki poziom ochrony motocyklisty. Produkty te mają certyfikowane protektory barków i łokci, piankowe ochraniacze, wodoodporne membrany i wiele innych zaawansowanych rozwiązań, które zwiększają wygodę i bezpieczeństwo użytkownika. Zarówno Panie, jak i Panowie czują się doskonale w kurtkach tekstylnych z naszego sklepu. Wytrzymałe materiały chronią dostępne produkty przed rozdarciem.

Bojówki

Bojówki to spodnie, które przedarły się do trendów w modzie. Zarówno Panie, jak i Panowie świetnie prezentują się w tego typu spodniach. Jako rozwiązanie dla motocyklistów bojówki są bardzo funkcjonalne. Spodnie tego typu wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa i jak sama nazwa wskazuje, sprawdzą się przy bojowych zadaniach, na przykład dłuższych podróżach i szybkiej jeździe.

Kombinezony skórzane i tekstylne

Kombinezony to niezbędny element ubioru motocyklistek i motocyklistów. Tego typu odzież zapewnia doskonałą ochronę całego ciała i spójnie się prezentuje. Dostępne w naszym sklepie kombinezony mają świetny system wentylacji, która pozwala czuć się komfortowo. Dobrze podjąć właściwą decyzję decydując się na kombinezon skórzany lub tekstylny.

Kamizelki

Kamizelki dla motocyklistów i motocyklistek stanowią dodatkowe wzmocnienie ochrony przed wiatrem i chłodem. Dostępna w naszej ofercie odzież to na przykład odblaskowe bezrękawniki, kamizelki chłodzące i ocieplające lub stylowe produkty skórzane. Dostępne są kamizelki z napisami i bez napisów. Każdy z dostępnych artykułów odznacza się wysokiej jakości materiałem, z którego jest wykonany.

Odzież przeciwdeszczowa

Nie zawsze podczas podróży towarzyszy nam piękna pogoda. Jazda w trudnych warunkach atmosferycznych również ma swój urok. W naszym sklepie odnaleźć można bogatą ofertę odzieży przeciwdeszczowej dla motocyklistów i motocyklistek. Wysokiej jakości kombinezony przeciwdeszczowe, nieprzemakalne kurtki oraz spodnie przeciwdeszczowe sprawdzają się nawet przy największej ulewie. Nasze produkty gwarantują, że dojedziesz do celu, będąc całkowicie suchym, a krople deszczu nigdy nie zaburzą komfortu Twojej jazdy.

T-shirty

Stylowe koszulki z krótkim rękawem wykonane z naturalnych materiałów stanowią doskonałe uzupełnienie odzieży fanów motocyklowego szaleństwa. T-shirt’y damskie i męskie nawiązują graficznie do tematyki motoryzacyjnej, a wzornictwo odzieży sprawia, że każdy wygląda niepowtarzalnie. Motocykliści w koszulkach z krótkim rękawem mogą czuć się całkowicie swobodnie zarówno w trakcie jazdy, jak i każdym innym momencie.

Pasy nerkowe

Pasy nerkowe to funkcjonalne pasy ocieplające dla motocyklistów. Dzięki zapewnionemu ciepłu motocyklista chroni swoje zdrowie i po prostu dobrze się czuje podczas jazdy. Tego typu produkty doskonale sprawdzają się przy niskich temperaturach, szybkiej jeździe i dużym wietrze. Motocyklista lub motocyklistka, mając na sobie ocieplający pas nerkowy, zabezpiecza siebie przed zachorowaniem, co gwarantuje, że podróże nie zostaną przerwane przez na przykład przewianie. Tej bolesnej dolegliwości można skutecznie zapobiec, używając opisanych produktów. Jazda bez obawy o zachorowanie dostarcza jeszcze więcej przyjemności.