Filter

Akcesoria do kasków to niezawodne wyposażenie motocyklisty

Gdy podczas jazdy motocykliście doskwiera uciążliwy hałas, świetnym rozwiązaniem są dla niego dostępne w naszej ofercie zatyczki i stopery do uszu. W sytuacji, w której gogle dla motocyklisty nie są używane, bardzo pożytecznym gadżetem jest etui, które pozwala na ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Z kolei dobrej jakości szyba do kasku skutecznie chroni motocyklistę, wpływając pozytywnie na jakość jego widzenia. Wszystkie wymienione rodzaje produktów są bardzo potrzebne każdemu użytkownikowi motocykla.

Dlaczego zatyczki i stopery do uszu są tak bardzo potrzebne?

Zatyczki i stopery do uszu skutecznie chronią motocyklistę przed chronicznym hałasem. Eksperci obliczyli, że kierowca motocykla, który jedzie pojazdem z prędkością 120 kilometrów na godzinę, narażony jest na długotrwały hałas związany z wiatrem, który sięga głośnością średnio 98 decybeli. Tak duże natężenie dźwięku występujące w chronicznej formie naraża kierowcę jednośladu na uszkodzenie narządu słuchu. Ponadto tego typu hałas zwyczajnie dekoncentruje motocyklistę, co z kolei może przyczynić się do wypadku wynikającego z braku zorientowania w sytuacji na drodze. Doskonale wykonane zatyczki i stopery do uszu tłumią dźwięk, tak aby nie był on szkodliwy oraz uciążliwy dla motocyklisty. Opisane gadżety nie izolują jednak kierowcy jednośladu od słyszenia tego, co dzieje się w otoczeniu. Takie rozwiązanie jest niezwykle dogodne, gdyż maksymalnie chroni kierowcę motocykla, co sprzyja również bezpieczeństwu pozostałych użytkowników ruchu drogowego oraz pieszych. Brak poczucia izolacji połączony z tonowaniem hałasu w uszach motocyklisty maksymalizuje jego koncentrację. Dobra koncentracja na drodze to gwarancja prawidłowo podejmowanych decyzji oraz szybkich reakcji na to, co dzieje się w otoczeniu. Motocykliści, którzy dbają o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, z pewnością powinni zaopatrzyć się w niezbędne zatyczki i stopery do uszu. Tego typu akcesoria do kasków to jeden z najbardziej niezbędnych elementów wyposażenia. Produkty, które mamy w ofercie mają bardzo wysokiej jakości filtry, a renoma producentów jest uznana na całym świecie. Ochrona słuchu, zdrowia i życia jest obowiązkiem każdego użytkownika jednośladu.

Etui jako skuteczna ochrona przed zabrudzeniem, uszkodzeniem i zgubieniem gogli / okularów motocyklisty

Niezbędne akcesoria do kasków to także etui na gogle. Dostępne w naszej ofercie produkty tego typu doskonale nadają się do zabrania w podróż, gdyż chronią gogle / okulary przed zniszczeniem. Czynniki zewnętrzne takie jak choćby kurz lub brud mogą mocno ograniczyć jakość widzenia przez gogle. Dzięki niezawodnemu etui, które można wybrać w tej kategorii, niestraszne są wszelkie czynniki zewnętrzne. Etui chroni gogle / okulary przed zniszczeniem, zabrudzeniem, a także zgubieniem. Stylowo wykonane etui to niezbędny gadżet, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego motocyklisty. Skuteczne zamknięcie suwakiem sprawia, że do środka etui nic się nie przedostanie. Tego typu zamknięcie wygląda również bardzo elegancko. Ze względu na to, że oferowane w kategorii etui ważą naprawdę niewiele, można mieć je zawsze ze sobą. Kompaktowe rozmiary to zdecydowany atut tego typu produktów. Oferowane w naszym sklepie etui nie tylko są bardzo praktyczne, ale również stylowo się prezentują.

Szyba do kasku motocyklowego zapewnia doskonałą jakość widzenia

Dobrej jakości szyba jest niezbędna w motocyklowym kasku. Tego typu akcesoria do kasku decydują o komforcie podróży i jej bezpieczeństwie. Każdy motocyklista wie, że nie ma nic gorszego niż problemy z widocznością na drodze. Dobry wizjer zwyczajnie chroni motocyklistę, zapobiegając wypadkom. Tego typu ochrona nazywa się profilaktyką. Jeżeli osoba, która kieruje jednośladem, ma klarowny obraz sytuacji na drodze, ma możliwość odpowiedniego reagowania. To właśnie od najdrobniejszych detali bardzo często zależy ludzkie życie i zdrowie. Dostępne w tej kategorii szyby do kasków motocyklowych stanowią również doskonałą ochronę dla oczu motocyklistów. Unoszący się w powietrzu brud lub krople deszczu absolutnie nie powinny dostać się w obręb twarzy prowadzącego pojazd. Motocyklista powinien być maksymalnie skupiony, na tym, co dzieje się na drodze. Bardzo często osoby, które kierują motocyklem noszą dodatkowo okulary korekcyjne. Tym bardziej bardzo ważna jest w takich przypadkach ochrona oczu przed czynnikami zewnętrznymi.

Dlaczego akcesoria do kasków to niezbędne gadżety dla każdego kierowcy motocykla?

Akcesoria do kasków po prostu gwarantują bezpieczeństwo. Bez względu na to, o jakim dokładnie produkcie z tej kategorii mówimy, każdy z nich w znacznym stopniu obniża ryzyko kolizji. Profilaktyczne funkcje akcesoriów do kasków są niezastąpione. Jeżeli można zwiększyć poziom bezpieczeństwa podróży, to po prostu trzeba to zrobić. Co ważne dostępne w tej kategorii artykuły są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wysoka jakość wykonania zatyczek i stoperów do uszu, etui, a także szyb do kasków jest kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na zakupy!