Filter

https://www.youtube.com/watch?v=5UsFtZtt8DI&t=4s

Buty motocyklowe miejskie – charakterystyka

Buty motocyklowe do jazdy po mieście muszą gwarantować bezpieczeństwo i zarazem wygodę. Produkty dostępne w tej kategorii wykonane są na przykład ze skóry PU, gumowej podeszwy i wyściółki z poliestru Mesh. Dzięki doskonałemu doborowi materiałów buty motocyklowe do jazdy po mieście są naprawdę wytrzymałe. Bardzo często tego typu obuwie ma strategicznie umiejscowione wzmocnienia i ochraniacze. Usztywnione czubki obuwia, wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów, wzmocnienie pięty i ochraniacz kostek to tylko niewielka część elementów charakterystycznych dla butów motocyklowych przeznaczonych do jazdy po mieście. Wykonane z podwójnych i potrójnych szwów gwarantują bardzo wysoki poziom odporności na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu butów można używać naprawdę długo i wciąż będą niezawodne. Obuwie motocyklowe do jazdy po mieście bardzo często ma również elementy odblaskowe, które czynią jazdę po ciemku dużo bardziej bezpieczną.

Buty motocyklowe do jazdy po mieście

Buty motocyklowe dostępne w tej kategorii pozwalają na bardzo duży komfort między innymi ze względu na wysoki poziom dopasowania do stóp użytkowników. Wyposażone w długi zamek, rzep regulacyjny oraz panele akustyczne obuwie doskonale leżą na stopach i pozwalają na odczuwanie przyjemności z jazdy. Wygodę gwarantuje również miękkie wykończenie górnej krawędzi buta. Antybakteryjna wkładka podwyższa poziom higieny i sprawia to, że używanie butów jest jeszcze bardziej komfortowe. Jeżeli chodzi o niektóre modele sportowych butów motocyklowych przeznaczonych do jazdy po mieście, warto wspomnieć, że są wyposażone w pasek ułatwiający zakładanie. Lekką wentylację oraz cyrkulację powietrza zapewnia z kolei w niektórych modelach perforowana skóra z przodu butów. Modele butów wyposażone w taki sposób świetnie sprawdzają się zarówno podczas jazdy sportowej, jak i miejskiej.

Buty motocyklowe miejskie – wytrzymałość

Gdy miejscem podróży jest miasto, potrzebne są buty, które charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości. Każdy bowiem chce, aby jego obuwie posłużyło mu jak najdłużej. Buty przeznaczone do jazdy po mieście dostępne w naszej ofercie charakteryzują się bardzo wysokim poziomem wytrzymałości w dużej mierze ze względu na materiały, z jakich zostały wykonane. Certyfikowana skóra z mikrofibry, najwyższej jakości skóra bydlęca oraz wysokiej jakości gumowe podeszwy to tylko część materiałów, które gwarantują bardzo dużą trwałość. Nawet jeżeli obuwie motocyklowe dostępne w tej kategorii jest używane bardzo często do długich podróży, zachowuje ono swoją najwyższą jakość. Renomowani producenci, na których produkty stawiamy, zaopatrując sklep gwarantują obuwie, które nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Buty motocyklowe miejskie a obuwie sportowe

Buty sportowe, w których można także jeździć po mieście, mają często inny krój, design, a także inne usztywnienia, oraz ochraniacze. Dla przykładu niektóre z nich mogą być również lżejsze i wykonane z innego materiału. Buty sportowe przeznaczone są bardzo często do jazdy bardziej widowiskowej i stąd ich inna charakterystyka. Typowe buty motocyklowe do jazdy po mieście to z kolei obuwie, które ma bardziej klasyczny krój, ale również zapewnia ogromny komfort i przyjemność jazdy. Decyzja o zakupie konkretnego rodzaju obuwia motocyklowego do jazdy po mieście powinna być przemyślana, jednak wszystkie dostępne w tej kategorii produkty mają najwyższą jakość.

Obuwie motocyklowe miejskie – oferta

W naszej ofercie dostępne jest obuwie sportowe, klasyczne obuwie motocyklowe do jazdy po mieście oraz buty krótkie i buty turystyczne, a wszystkie te typy obuwia podzielone są również na buty damskie oraz buty męskie. Buty damskie mają kobiecy krój, dzięki czemu Panie mogą nie tylko wspaniale się w nich czuć, ale również zjawiskowo wyglądać. Buty męskie mają analogicznie krój męski i pozwalają na komfort Panom za kierownicami jednośladów. Buty krótkie motocyklowe różnią się nieco kształtem od pozostałych, ale gwarantują równie duży poziom wygody. Opisane wcześniej buty sportowe charakteryzują się tym, że pozwalają na sportowe i widowiskowe przejazdy, ale równie dobrze sprawdzają się podczas zwykłych miejskich podróży. Buty turystyczne z kolei doskonale nadają się do codziennych wyjazdów, jazdy po mieście oraz na torze.

Buty motocyklowe miejskie – motocyklistka.com.pl

Obuwie motocyklowe przeznaczone do jazdy po mieście to produkty, które są naprawdę bardzo pożądane. Ich uniwersalność i wytrzymałość sprawiają, że każdy, kto jeździ na motocyklu, powinien mieć co najmniej 2 pary tego typu obuwia w swojej szafie. Wszystkie dostępne w naszej kategorii buty do jazdy po mieście są produkcji renomowanych producentów i gwarantują najwyższą jakość wykonania.